Elite Ottoman Suites

  • Wi-Fi
  • Цілодобова стійка реєстрації
  • Трансфер з аеропорту
  • Ресторан
  • Дитячі ліжечка

Комфортабельний готель Elite Ottoman Suites Istanbul налічує 22 номери та знаходиться в межах 7 км від Парку "Мініатюрк". Залишатися активним легко завдяки льодовому катку, які доступні для гостей цього комфортабельного готелю.

У номерах є власні ванні кімнати.

Гостям надають сніданок "шведський стіл". Це помешкання запрошує гостей спробувати страви турецької кухні у ресторані а-ля-карт на території. Біля готелю Стамбулу знаходиться ресторан ANTAKYA Restaurant, де подають страви турецької кухні.

Готель Стамбулу має першокласне розташування, за 10 хвилин їзди на машині від Палацу Долмабахче. Одна з найближчих пам'яток — Церква святої Ірини — знаходиться на відстані 1.8 км від цього помешкання. Колона Костянтина, а також Площа Беязит розташовані за за кілька кроків від Elite Ottoman Suites. Лише за 5 хвилин ходьби від готелю знаходиться зупинка автобусів Kumkapi.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Elite Ottoman Suites Стамбул
Hanpoint Boutique Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Hanpoint Boutique Hotel

28 м від помешкання
USD 40 USD 36
за ніч
Morava Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Morava Hotel

8.9
Відмінно 201 відгук
108 м від помешкання
USD 34 USD 31
за ніч
Novus Hotel Istanbul
Ціна лише для моб. пристроїв

Novus Hotel Istanbul

8.0
Дуже Добре 738 відгуків
117 м від помешкання
USD 43 USD 39
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Шаттл

    • Трансфер з аеропорту

    Послуги на території

    • Сейф
    • Цілодобова стійка реєстрації
    • Цілодобова охорона
    • Камера схову багажу
    • Обслуговування номерів
    • Прибирання приміщень
    • Пральня
    • Хімчистка
    • Магазини/ комерційні послуги

    Харчування

    • Ресторан

    На кухні

    • Електрочайник

    Для бізнесу

    • Факс/ фотокопіювання

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Звукоізольовані номери
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном
    • Радіо-будильник

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Номери для алергіків
    • Ліфт
    • Детектори диму
    • Зарядна станція для електромобілів
    • Вогнегасники
    • Картковий електронний замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:00
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Номер ліцензіїG-202516045
    Часті питання
    • Чи пропонує комфортабельний готель Elite Ottoman Suites трансфер до аеропорту?
      Так, комфортабельний готель Elite Ottoman Suites може організувати трансфер до аеропорту.
    • 🚎
      Які зупинки транспорту знаходяться поруч з готелем Elite Ottoman Suites?
      Найближчий автовокзал до готелю Elite Ottoman Suites" - Kumkapi, розташований на відстані 5 хвилин пішки, а найближча станція метро - " Везнеджилер", на відстані 0.8 км від готелю.
    • 🔤
      Якими мовами розмовляє персонал у комфортабельним готелі Elite Ottoman Suites?
      Персонал комфортабельному готелю Elite Ottoman Suites може допомогти вам мовами, такими як- Російська і Турецька.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Elite Ottoman Suites Стамбул

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити